Son Gezilen
Son gezilen ürün bulunmamaktadır.
Sepet İşlemleri
Döviz Kurlarımız
1 USD=3,499 TL
1 EUR=4,190 TL
Kredi Kartı Oranları
Kredi Kartı Çekim Oranları
Hata Bildiriminde Bulunun
Adınız, Soyadınız * :
E-mail adresiniz * :
Şifre * :
Kullanıcı Adı * :
Firma Adı :
Şehir :
Tel :
-
 

Bu web sitesine alışveriş için üye olurken, aşağıda yazılanların tümünü okumalı ve ve kabul ettiğinizi beyan etmelisiniz.

Bu web sitesi üzerindeki bilgilerde teknik ve tipografik hatalar olabilir. Bilgiler, önceden haber vermeksizin değiştirilebilir ya da güncellenebilir. İSTANBUL BİLGİSAYAR KIRTASİYE SAMİ DOĞRU, Burada tanımlanan ürünler fiyatlarında, önceden uyarıda bulunmaksızın, her zaman için iyileştirmeler ve/veya değişiklikler yapabilir.

İSTANBUL BİLGİSAYAR KIRTASİYE SAMİ DOĞRU tarafından sağlanan bilgilerin ve ürün özelliklerinin doğruluğu konusunda İSTANBUL BİLGİSAYAR KIRTASİYE SAMİ DOĞRU hiçbir sorumluluk kabul etmez bu bilgiler ürünlerin üreticilerinden alınmaktadır ve bu tür bilgiler ile ilgili her türlü kullanım sorunu veya önerisi alıcı ile üretici firma arasındadır. İSTANBUL BİLGİSAYAR KIRTASİYE SAMİ DOĞRU, bildirilen sorunları üretici firmalar ile çözümlenmesi konusunda garanti vermez. Sağlanan bilgilere ve satılan ürünlere, İSTANBUL BİLGİSAYAR KIRTASİYE SAMİ DOĞRU herhangi bir lisans, telif hakkı, patent ya da başka bir fikri mülkiyet hakkı vermez.

İSTANBUL BİLGİSAYAR KIRTASİYE SAMİ DOĞRU, Web sitemiz aracılığıyla sizden gizli ya da mülkiyetinizdeki bilgileri almak istemez. İSTANBUL BİLGİSAYAR KIRTASİYE SAMİ DOĞRU'e yollayacağınız her türlü bilgi ancak T.C. kanunlarına göre size fatura düzenleyebilmemiz içindir. Bu bilgileri de T.C. mahkemeleri istemedikleri sürece hiç bir şekilde açık etmeyeceğiz.
İSTANBUL BİLGİSAYAR KIRTASİYE SAMİ DOĞRU'in tarafınıza açıkça belirterek vermediği her türlü hak İSTANBUL BİLGİSAYAR KIRTASİYE SAMİ DOĞRU 'a aittir. Sitemize alışveriş için üye olan herkes bu şartnameyi kabul etmiş sayılır.


 
 
E-mail: bilgisayaristanbul@gmail.com  Tel: 0 212 2447710  Fax: 0 212 2447710
Adres: 
Tüm Hakları Saklıdır. © 2010 İSTANBUL BİLGİSAYAR KIRTASİYE SAMİ DOĞRU